:: Matura z języka angielskiego na 100% - informacje, arkusze maturalne, porady ::

Zdaj maturę z języka angielskiego na 100%!

  • » zasady matury w 2023 r.
  • » stare arkusze maturalne
  • » materiały przygotowujące do matury

Zapisz się na DARMOWE FISZKI

Zapisując się akceptujesz politykę prywatności.KURSY MATURALNE

Szkoły językowe w swojej ofercie mają kursy maturalne na obu poziomach - podstawowym oraz rozszerzonym. Czas trwania w obu przypadkach jest taki sam i wynosi 2 semestry, jednak kurs rozszerzony jest bardziej intensywny, co wiąże się z większą ilością godzin lekcyjnych.

Kurs na poziomie podstawowym obejmuje w różnych szkołach ok. 70-75 godzin nauki i odbywa się w systemie 1x3, czyli 1 spotkanie w tygodniu po 3 godziny lekcyjne nauki. Koszt takiego kursu (na przykładzie Olsztyna) waha się w granicach 800-1000 zł.

Kurs na poziomie rozszerzonym obejmuje w różnych szkołach ok. 90-100 godzin nauki i odbywa się w systemie 2x2, czyli 2 spotkania w tygodniu po 2 godziny lekcyjne nauki. Koszt takiego kursu (na przykładzie Olsztyna) waha się w granicach 1100-1300 zł.

Kursanci ćwiczą techniki egzaminu zapoznając się szczegółowo z jego strukturą, co pozwala na doskonałe opanowanie różnego rodzaju zadań maturalnych. Bieżące konsultacje z lektorem umożliwiają wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących języka angielskiego.